22 428 30 70
Poniedziałek - Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

Meble kolonialne Ramadan
NIP: 5222983939

kontakt@mebleramadan.pl

Eleganckie sofy kolonialne do domu i mieszkania

Poza szeroką gamą stołów, biurek oraz łóżek, w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również najwyższej jakości eleganckie sofy kolonialne, które wykonano ręcznie z ogromną precyzją i dbałością o najmniejsze nawet detale. Do ich produkcji użyto wyłącznie wyselekcjonowanych gatunków drewna indyjskiego, głównie palisandrowego oraz akacjowego, dzięki czemu dostępne meble są trwałe, wytrzymałe i mogą nam służyć przez wiele lat.

Wśród oferowanych sof kolonialnych można znaleźć zarówno drewniane meble pojedyncze, które świetnie sprawdzą się w niedużych mieszkaniach i biurach, jak również nieco większe modele z miękkimi siedziskami oraz oparciami, wyłożonymi komfortowymi poduszkami. Do większości prezentowanych sof kolonialnych można dobrać odpowiednie fotele oraz stoły indyjskie, uzyskując w ten sposób kilkuczęściowy zestaw meblowy, który pięknie wkomponuje się zarówno w stylistykę wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu sofy kolonialne stanowią idealną propozycję dla wszystkich tych osób, które szukają oryginalnych elementów wystroju wnętrza. Dzięki charakterystycznym postarzeniom, nasze meble w stylu indyjskim świetnie sprawdzą się w szczególności w pomieszczeniach rustykalnych i orientalnych. Można wykorzystać je do aranżowania mieszkań, domów, a także biur.


Brak produktów w tej kategorii